Crazy Tales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Размяна на банери
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:50 pm by Лус

» ;; until forever dies - a.k.a Графиките на Ники
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Яну 09, 2011 11:25 am by Аура

» xxReckless
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:40 pm by Аура

» слушайте любимата си група в Oceans...
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 4:57 pm by Аура

» някой за РП?
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:34 pm by Ела Клаус

» танцувайте в Enjoy the silence...
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 3:52 pm by Джейк Рейвън

» ``Къщичката на Арз ;]
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:15 am by Ариа Колинс

» Shh..it's a secret
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 3:07 pm by Джейк Рейвън

» Коледно РП
танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 2:14 pm by Аура

Top posters
Аура
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Ела Клаус
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Лус
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Ариа Колинс
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Джейк Рейвън
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Кристиан
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Кейти ♥
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Немесис
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Робин Чедуик
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
Джена
танцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_barтанцувайте в Enjoy the silence... I_voting_bar 
За върколаците
танцувайте в Enjoy the silence... 2772679h

 

 танцувайте в Enjoy the silence...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 9:53 pm

танцувайте в Enjoy the silence... Sofia%20night%20club
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Ариа Колинс

Ариа Колинс


Брой мнения : 36
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:03 pm

С Джейк и Ел тръгнахме към едно от любимите ми места.Когато нещо не ми е на кеф идвам тук и забравям за всичко.Влязохме в клуба..
-Таа..това е мястото . - те го огледаха.
-Какво ? - засмях се и ги заведох до едно сапаре в ъгъла.
Музиката беше на макс..дансинга беше пълен с хора..това е живота-Купони..
Направих знак на сервитьора и той дойде да вземе поръчките ни..
-Едно двойно уиски с лед ! - казах , а той кимна.
-Вие ? - обърнах се към Ло , а после погледнах към Джейк.
Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:54 pm

- Ами..водка .. - кимнах. - А за теб.. - усмихнах се на Ела.
Боже това момиче..държах се с нея така както не се бях държал с никое друго момиче.
- Тии .. имаш ли семейство..имам предвид брат,сестра,майка..баща,..приятел?? - попитах и погледнах Ела.
Върнете се в началото Go down
Ела Клаус

Ела Клаус


Брой мнения : 69
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:04 pm

- Абсент, ако може. - Ела обожаваше тази напитка, може би тоно заради електрикавозеления ѝ цвят.
- Ти.. имаш ли семейство? - попита я смутено Джейк.
Дали имаше семейство. Имаше, но то бе огромно, а и всички богове бяха надменни и горди, за да се признаят за роднини.
- Аз съм богиня, Джейк. Естествено, че имам семейство. Братя, сестри, далечни братовчеди.- тя кимна и след това се усмихна закачливо. - В момента съм сама, ако това ме питаш...
Тогава започна някаква бавна песен, която изглежда Ела знаеше. Тя започна да си тананика. Не се притесняваше от гласа си, защото той наподобяваше ангелска песен - тя можеше да пее точно толкова добре, колкото и да свири на пиано, но рядко пееше, защото.. и тя не знаеше защо.
Когато сервитьорът дойде с напитките, Ел кръстоса крака и отпи бавно от питието, погледът ѝ блуждаейки из заведението.
Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:40 pm

Ела започна да се оглежда наоколо.
- Искаш ли да танцуваме? - попитах Ела.
"Ти няма да ми се сърдиш,нали ?" - попитах сякаш с поглед малката ми сестричка.
Тя се ухили и кимна.
Обърнах се към Ела.
- Е?
Върнете се в началото Go down
Ела Клаус

Ела Клаус


Брой мнения : 69
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:54 pm

Богинята кимна уверено и стана. Черните ѝ високи токчета изтракаха на мраморния под. Тя се завъртя на пети и хвана Джейк за ръката. Той стана и я поведе към дансинга.
Тя погледна Ариа през рамо и каза без глас "Съжелявам". След това се усмихна на момчето до нея и се завъртя с танцувална стъпка.
Бавната песен продължи доста време, което на Ел ѝ се стори дваж повече. Беше облегнала глава на рамото на Джейк и бавно вдишваше аромата му. Той беше положил ръце на талията ѝ много нежно, все едно тя е чуплива порцеланова кукла. Двамата се заклатушкаха бавно с ритъма на песента. Кръвта бушуваше в тялото ѝ, сърцето ѝ биеше бясно, а Ло много добре осъзнаваше, че той долавя ритъма ѝ.
Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:03 pm

Двамата бавно се клатушкаха заедно с ритъма на танца като Джейк нежно беше обвил ръце около талията на Ела.
- Знаеш ли..много си сладка.. - усмихнах се аз. - А когато се усмихнеш..ставаш още по сладка. - кимнах.
Тя повдигна главата си и ме погледна в очите. Бавно се приближих до лицето й и я целунах. Просто..я целунах .. Боже щеше да ме помисли за някой откачен тип,който иска да я вкара в леглото си.
- Съжалявам.. - прошепнах.
Сигурен бях че Ариа ни зяпа любопитно отстрани.
Върнете се в началото Go down
Ела Клаус

Ела Клаус


Брой мнения : 69
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:21 pm

Изглежда той бе останал с грешно впечатление за нея. Ела не беше сладка. Не, грешка. Тя беше сладка, но винаги след това момчетата я опознаваха и си тръгваха, защото Ела не можеше да бъде нещо, което не е.
Той я целуна леко и отново ѝ се усмихна. Колкото и да бъде висока с тези токчета, той си оставаше по-висок от нея. Тя се надигна а пръсти допря устните си до неговите.
Когато отново го погледна тя прехапа долната си устна и се усмихна.
- Сладка е грешното определение, Джейк. - промълви тя, а песента свърши.
Богинята се върна на масата им и се настани удобно на дивана от бяла кожа.
Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:23 pm

- Сладка е най-правилното твърдение. - кимнах и се върнахме на масата.
Седнахме и получихме няколко любопитни погледи от сестра ми.
- Не ни гледай така де,какво толкова е станало ?
Попитах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ела Клаус

Ела Клаус


Брой мнения : 69
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:39 pm

Ариа продължаваше да ги гледа странно, а тя и се усмихна дяволито. Отказа да спори с Джейк, затова просто надигна чашата с абсента и отпи няколко големи глътки. Питието гореше в гърлото ѝ, но на нея не ѝ пукаше. Тя разтърси глава, когато глътна питието и се ухили на компанията си.
- Е, какво ще правим сега?
Върнете се в началото Go down
Ариа Колинс

Ариа Колинс


Брой мнения : 36
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 11:27 pm

Когато севритьора донесе питиетата аз глътнах на екс уискито си.Гърлото ми изгаряше..но това ми правеше удоволствие..така бях свикнала.Ледчетата останаха в чашата.Пуснаха някаква балада.Ужас..тук никога не пускаха такива глупости.Мислех да отида до тоалетната и като се върна песента щеше да е свършила , но тогава Джейк покани Ел на дансинга.Уоу..доста смело от негова страна.Подсмихнах се ,а те започнаха да танцуват.Първо й направи няколко комплимента ..можех да го чуя все пак съм вампир.А после я целуна..Ах..братчето ми..ах право нападаш значи..точно като мен.Засмях се и прехапах устна.Всех едно ледено кубче от чашата си и го налапах.След малко те се върнаха..Ела попита сега какво ще правим..
-Ами..вие си потанцувахте на песничката сега е мой ред .. - засмях се и им намигнах.
Отидох до диджея и му казах нещо.Той кимна и аз отидох на дансинга.Пусна песента ,която поисках и започнах да танцувам..Всички ме гледаха и опитваха да хванат ритама в който танцувах.Оставих ''двамката'' самички , но нямаше значение ..няма да им се меся я! Оо..я стига..няма да им се меся ли ..после и двамата хубавичко ще ги разпитам.Подсмихнах се на мислите си и продължих да танцувам..

П.П - сори , че толкова много се забавих , но излизах ; )) сега наваксах ;д..надявам се , че няма да ви е мързел да го прочетете цялото хД Успех !!
I love you
Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 11:55 am

Ариа отиде да танцува а аз и Ела се смеехме от сапарето.
- Сестра ми може да е много луда. - казах.
И естествено вампирката (Ариа) ме чу и ме погледна с страшен поглед.
- Нищо не съм казал.. - кимнах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ела Клаус

Ела Клаус


Брой мнения : 69
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 12:03 pm

Ела се засмя на държанието им. Бяха точно като брат и сестра. Изглежда, тя чуваше всяка негова дума.
След това настъпи неловко мълчание, а Ариа все още дивееше на дансинга. Ела се замисли за кратката целувка на Джейк и се усмихна на себе си. Пред очите ѝ попадна една свещ.
- Гледай сега! - тя бутна Джейк с лакът и му се ухили като малко дете.
Той остана с очуден поглед, а Ела се усмихна игриво и запали фитила на свещта с ума си. Щом той отново се обърна към Ло, тя се приближи към него и го целуна.
Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeСря Дек 22, 2010 11:49 am

Тя се приближи и ме целуна. Аз отговорих на целувката,след което леко я задълбочих.
Ариа още беше на дансинга.
- Сладка си. - казах й за пореден път днес.
Върнете се в началото Go down
Ариа Колинс

Ариа Колинс


Брой мнения : 36
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 11:41 am

Започнах да се хиля до като танцувах..Веднага тръгнах към тоалетните.Влязох вътре..беше празно ,защото всички танцуваха ..е не всички.Сложих ръце на мивката и погледнах към огледалото..Изчаках да мине малко време и излязох.Не ме се танцуваше..исках да отида при сладкишите.Тръгнах към тях и се настаних на диванчето..
-Е..как върви ? - погледнах ги и се засмях.
Направих знак на сервитьора и той веднага тръгна да ми донася обичайното , но аз го повиках насам ..
-Текила .. - казах и той отиде да я донесе..
Върнете се в началото Go down
Ела Клаус

Ела Клаус


Брой мнения : 69
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 7:04 pm

Когато сервитьорът се върна с текилата на Ариа, Ела реши да го подразни:
- Едно уиски, моля. - той я изгледа злобно, но пък тя наклони глава предизвикателно и извади на бял свят онази Ела, която никой не искаше да среща. - Отивай!
Тя го каза с такъв авторитет и толкова надменност, че накара келнера да се обърне на пети и по най-бързия начин да донесе питието.
Когато бавно отпи от кехлибарената течност, тя се усмихна на очудените лица на Джейк и Ариа. След това изпи останалото съдържание и стана. Изглади гънките на малката ѝ рокля и се наклони към Джейк. Впи устни в неговите, а косите ѝ паднаха като преграда между хорските очи и тях двамата.
Когато се отдели от него, извади една визитка на която пишеше името и адреса ѝ. Постави я на масичката и се обърна към Ариа.
- Надявам се пак да се видим. - тя се усмихна, след това се завъртя с гръб към тях.
- Чао, сладък! - Ела намигна на Джейк през рамо и излезе бързо от клуба.
Върнете се в началото Go down
Ариа Колинс

Ариа Колинс


Брой мнения : 36
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:03 am

-Уоу.. - направих физиономия и се засмях.
-Е..ние ще ставаме ли или ще останем още ? - попитах
Погледнах часовника му ..беше към четири сутринта.Вдигнах глава към Джейк , но той се беше заблял нанякъде..
-Ехоо .. - помахах с ръка пред лицето му , но без успех.
-Този..определене не е добре. - казах като завъртях очи.
Облегнах се назад и го сръгах в ребрета , а той още не помрътваше..
-Еее..искаше ми се да поостане още , ноо .. - погледнах го.
Взех визитката на Ел и я прибрах в чантата си.Допих питието си и станах.Дигнах го и го прегърнах с едната си ръка.Излязохме от бара..
-Сега накъде ? - питах се.
Започнах да ровя из джобовете му с цел да намеря адрес или номер на тази ..Аура ли беше ? ..няма значение ,но без поуза.
-Ех..какво да те правя . Тази любов ще ме излезе скъпо ! -засмях се.
Повиках такси и го закарах вкъщи..

Върнете се в началото Go down
Джейк Рейвън

Джейк Рейвън


Брой мнения : 35
Join date : 19.12.2010

танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 3:52 pm

- Какво търсиш ? - попитах с досада.
- Амии..място където да те прибера.. - засмя се сестра ми.
- Аз мога.. - погледнах я странно.
Тя ме погледна съмнително.
- Хайде..ъ..не знам..у вас или у нас,рано е.. - кимнах.. - И после..ще излезем,или ще звъннем на Ела.. - погледнах я с надежда и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





танцувайте в Enjoy the silence... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: танцувайте в Enjoy the silence...   танцувайте в Enjoy the silence... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
танцувайте в Enjoy the silence...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Crazy Tales :: Нека РП-то започне... :: ...клубовете-
Идете на: