Crazy Tales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Размяна на банери
купете си нова дрешка... Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:50 pm by Лус

» ;; until forever dies - a.k.a Графиките на Ники
купете си нова дрешка... Icon_minitimeНед Яну 09, 2011 11:25 am by Аура

» xxReckless
купете си нова дрешка... Icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:40 pm by Аура

» слушайте любимата си група в Oceans...
купете си нова дрешка... Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 4:57 pm by Аура

» някой за РП?
купете си нова дрешка... Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:34 pm by Ела Клаус

» танцувайте в Enjoy the silence...
купете си нова дрешка... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 3:52 pm by Джейк Рейвън

» ``Къщичката на Арз ;]
купете си нова дрешка... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:15 am by Ариа Колинс

» Shh..it's a secret
купете си нова дрешка... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 3:07 pm by Джейк Рейвън

» Коледно РП
купете си нова дрешка... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 2:14 pm by Аура

Top posters
Аура
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Ела Клаус
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Лус
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Ариа Колинс
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Джейк Рейвън
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Кристиан
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Кейти ♥
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Немесис
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Робин Чедуик
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
Джена
купете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_barкупете си нова дрешка... I_voting_bar 
За върколаците
купете си нова дрешка... 2772679h

 

 купете си нова дрешка...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 9:36 pm

купете си нова дрешка... New-york-boutique-hotels
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Лус

Лус


Брой мнения : 50
Join date : 19.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sewliewoo..

купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:16 pm

Влязохме в един от редицата магазини за дрехи на улицата.
Магазинът се оказа доста по-голям от колкото предполагахме и двете се спогледахме ентусиазирано да разгледаме абсолютно всичко.
- Аз ще започна от тази страна..
- .. а аз от другата - кимна Аура.
- ОК, среща пред пробните след.. петнадесет минути?
- Супер - съгласи се тя.
Разделихме се и всяка пое в различна посока.
Имаше толкова много неща, чакащи да ги купят.
След десет минути лутане, бях награбила толкова много неща, че едва ги държах. Запътих се ъм съблекалните, когато някаква черна блузка привлече вниманието ми. Протегнах ръка да я взема, но в същия момент нечия чужда ръка също я хвана. Вдигнах поглед и видях, че някаква русокоска я беше взела.
- Хей, аз я видях първа! - запротестира тя.
- Е, и? Да не си на две? - дръпнах блузата към себе си.
- Аз ще я купя! - тя също започна да дърпа.
- Вземи си друга! - започнах да се ядосвам. - Не е единствена тук!
- Напротив, това е последната бройка от този модел!
- Това - изтръгнах я от ръцете `и. - е твой проблем! - обърнах `и гръб.
Тръгнах към пробните, където Аура би трябвало вече да ме чака, но усетих нещо да се удря в мен (по-точно в гърба ми) и полетях към земята. Извъртях се и видях русите кичури, изпаднали от конската опашка на блондинката. Двете бяхме проснати на пода, разпилели дрехи нявсякъде.
- Дай ми я! - изписка тя, дърпайки блузата, се извъртя така че тя ме беше претиснала отгоре и не можех да мръдна.


Последната промяна е направена от Лус на Пон Дек 20, 2010 11:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:22 pm

Тъкмо бях стигнала пред съблекалните, когато чух шумотевица. Обърнах се и насмалко да изпусна всичко, което носех. По дяволите! Лус и някакво момиче се въргаляха на земята, а ръцете им опъваха някаква блуза.
Веднага се затичах и оставих дрехите на близкия стол. Тръгнах да махам момичето то Лус, докато блондито викаше като на заколение.
Пристигна някъкъв охранител и ги разтърва.
-Какво става тук, момичета? - заговори ни с тон, като за две годишни.
-Тя се опита да ми открадне блузата! - веднага я обвини Лус.
-Не е вярно! - извика на момента другото момиче.
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Лус

Лус


Брой мнения : 50
Join date : 19.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sewliewoo..

купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 9:32 pm

- Виж какво, тъпа ку--- - Аура ми запуши устата с ръка преди да довърша.
Отдръпнах лицето си и от дланта `и и отново освободих устата си.
- Ще те убия! - тръгнах, размахвайки юмруци, към блондито, но отново Аура ме спря. - Пусни ме!
Този път се намеси и охраната.
- Госпожице, ако не се успокоите, ще трябва да ви помоля да напуснете магазина!
Всички в магазина ни запяха, но не му пукаше.
Гледах с огнени пламъчета в очите си русокоската.
- Лус! - изсъска ми тихо Аура.
Завъртях очи и въздъхнах оттегчено.
- Хубаво - измотолевих. - Спирам се! Вземай глупавата блуза! - хвърлих `и я в лицето.
Тя мe изгледа с самодоволен поглед и се отдалечи.
- Най-добре разчистете тук - каза униформеният мъж и също се отдалечи.
Концентрирах се върху рафта с дрехи, по край който минаваше тъпото блонди и след секунда рафта се олюля и падна отгоре `и.
- Лус! - скастри ме Аура и завъртя очи, щом свих рамене със самодоволна усмивка, но тя продължи да ме гледа сурово.
- Оу, стига, нищо `и няма - защитих се.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 10:46 pm

-Ти си ужасен човек! - едвам сдържайки усмивката си, казах. Естествено, че беше страшно смешно да видиш как рафта пада върху онази проклета идиотка, която дори не знаех какво точно е направила. Повлякох я навън, без дори да успея да си купя нещо-
-Сега заради теб ще имаме доживотна ограничителна заповед за този магазин ! - обвиних я след като излязохме на улицата.
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Лус

Лус


Брой мнения : 50
Join date : 19.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sewliewoo..

купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitimeВто Дек 21, 2010 6:11 pm

- Заради мен? - намръщих се. - Онази тъпа патка ме нападна, аз какво съм виновна..
- Е, да, но нея не я изгониха, защото си държеше устата затворена! - погледнаме поучително.
Отново завъртях очи.
Аура много добре ме познаваше и знаеше, че и следващият път (ако има такъв, което с моя характер.. няма да е изненада) няма да мога да успея да се сдържа и да стоя кротко.
В продължение на секунда, две Аура ме гледаше строго, но свали "родителската" маска и се ухили.
- Добре я подреди с рафта - разсмя се.
- Мислиш ли? Май малко прекалих.. - спогледахме се.
- Нее.. - казахме в един глас и избухнахме в кикот.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





купете си нова дрешка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: купете си нова дрешка...   купете си нова дрешка... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
купете си нова дрешка...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Crazy Tales :: Нека РП-то започне... :: ...по улиците-
Идете на: