Crazy Tales
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Размяна на банери
посетете близкото кафене... Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:50 pm by Лус

» ;; until forever dies - a.k.a Графиките на Ники
посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Яну 09, 2011 11:25 am by Аура

» xxReckless
посетете близкото кафене... Icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:40 pm by Аура

» слушайте любимата си група в Oceans...
посетете близкото кафене... Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 4:57 pm by Аура

» някой за РП?
посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:34 pm by Ела Клаус

» танцувайте в Enjoy the silence...
посетете близкото кафене... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 3:52 pm by Джейк Рейвън

» ``Къщичката на Арз ;]
посетете близкото кафене... Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 11:15 am by Ариа Колинс

» Shh..it's a secret
посетете близкото кафене... Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 3:07 pm by Джейк Рейвън

» Коледно РП
посетете близкото кафене... Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 2:14 pm by Аура

Top posters
Аура
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Ела Клаус
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Лус
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Ариа Колинс
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Джейк Рейвън
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Кристиан
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Кейти ♥
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Немесис
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Робин Чедуик
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
Джена
посетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_barпосетете близкото кафене... I_voting_bar 
За върколаците
посетете близкото кафене... 2772679h

 

 посетете близкото кафене...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 9:32 pm

посетете близкото кафене... 08_03_27_monmouth_london_2
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 6:48 pm

Поклащах крак в тон с музиката, която бумтеше в едното ми ухо. Вече от - погледнах часовника си - 12 минути чаках Лусинда най-после да се довлече в проклетото кафене, а тя както винаги закъсняваше.

And you can see my heart beating
You can see it through my chest


-Аураа! - Лус ме бутна по рамото и аз махнах слушалката от ухото си.
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Лус

Лус


Брой мнения : 50
Join date : 19.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sewliewoo..

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 6:56 pm

Аура ме погледна със сурова гримаса, присвивайки очите си. Мразеше да чака, а аз туко-що бях закъсняла. Отново!
- Съжалявам, че закъснях - погледнах виновно към нея.
Метнах чантата си на един от столовете на масата и се настаних до Аура.
- Успах се - отговорих на неизреченият и въпрос.
- Часът е един! - обвини ме тя.
Завърях очи.
- Да, да, знам, но успях да заспя чак сутринта. Цяла нощ ме преследваха кошмари. Беше.. кошмарно! - засмях се.
Видях как лицето `и омеква и се ухилих, доволна, че ми се е разминало.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:12 pm

Викнах с ръка една от сервитьорките и си поръчах чай Коледна ябълка и домашен кекс.
-И какви бяха всички тия кошмари? Да не сънува германци по глои гащи?
Тя се засмя. Лус ми беше най-добра приятелка от хиляда години. Бяхме се запознали още в детската градина. Седяхме заедно и ружно замервахме възпитателката с играчки и остатъци от ябълк. Дори не знам защо го правехме. Сигурно ни се е струвало забавно.
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Лус

Лус


Брой мнения : 50
Join date : 19.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sewliewoo..

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:27 pm

Поръчах си от най-силното кафе, което имаха, и след няколко минути отпивах шумно от горещата течност в бялата чаша.
- И какви бяха всички тия кошмари? - попита Аура, отхапвайки си от домашния кекс. - Да не сънува германци по голи гащи?
Засмях се.
- Не.. - поклатих глава замислено. - И най-странното е, че не мога да си спомням какви са.
- Тогава от къде знаеш, че са кошмари? - тя повдигна вежда. - Може да си си въобразила.
- Не съм си въобразявала - погледнах я тъпо. - Всеки път се будех цялата в пот, а сърцето ми биеше така сякаш щеше да изкочи от гръдния ми кош.
Отпих още една глътка от кафето си.
- Не знам, просто някакви си кошмари - ухилих се.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:35 pm

-Понеже знаеш, че те обичам, ще ти го кажа по мил начин. Ти си пълна откачалка. - сръбнах от чая си.
-Знам.. - полу-тъжно ми каза Лус и си открадна от кекса ми. Цапнах я по ръката леко.
-Ти как спа?
-Невероятно добре..сънувах как Даниел Радклиф ми маже гърба с плажно олио на Хаваите..
-Иуу..той е грозен.
Погледнах я ококорено.
-Не и от врата на долу.. А като стигнах кръста..Беше си забравил банския..
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Лус

Лус


Брой мнения : 50
Join date : 19.12.2010
Age : 28
Местожителство : Sewliewoo..

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:18 pm

- Не, не, не - прекъснах я преди да е продължила с разкaза си. - Не искам да знам!
Рязко оставих чашата в ръцете си на масата (за малко да разлея) и вдигнах ръка във въздуха с дланта към Аура в знак да спре.
Тя се разсмя, а аз я дарих леко по рамото с престорено отвръщение.
- Аз съм била откачалка, а ти си била перверзна!
Тя ме погледна самодоволно и се разсмя, а след секунда смехът ми се присъедини към нейният.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Аура
Miss androgyny..
Аура


Брой мнения : 94
Join date : 06.12.2010

посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:46 pm

-Добре, спирам с первезните теми.. - погледнах празната си чиния от кекса и погледнах лошо Лус. Беше ми изяла парчето. Тя направи от онези физиономии на загубени кученца..ама наистина приличаше на такова.
-Пфуу..хубаво. Няма да те бия.
Повиках сервитьорката, за да платя. Лусинда ме изпревари и плати моята част от сметката. Тръгнах да възроптавам, но тя стана и ми каза:
-Отиваме да пазаруваме. Ще ми купиш блузка.
-Ти си манипулатор. - обвиних я с насмешлив поглед.
Тя заметна преиграно коса и каза:
-Знам..и затова ме обичаш толкова! - направи кифленска физиономия и двете се изнизахме от кафенето, смеещи се.
Върнете се в началото Go down
https://crazytaless.bulgarianforum.net
Sponsored content





посетете близкото кафене... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: посетете близкото кафене...   посетете близкото кафене... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
посетете близкото кафене...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» посетете замъка Hammershus...
» посетете замъка Scotney...
» посетете мъгливите гробища...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Crazy Tales :: Нека РП-то започне... :: ...по улиците-
Идете на: